"75 jaar ambitie, doorzettingsvermogen en traditie"

Onze medewerkers en hun contactgegevens

 

Planning

Telefoon:  +31 548 52 10 55
Email:       planning@baantransport.nl

Om ons te whatsappen klikt u hier:

 

 

 

 

Bert Ten Brinke
Planner

Telefoon:   +31 548 52 10 55
Mobiel:      +31 6 51 34 25 74
Email:        btenbrinke@baantransport.nl

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  Marc Koerssen  Planner

   Telefoon:   +31 548 52 10 55
   Mobiel:      +31 6 20 83 47 43
   Email:        mkoerssen@baantransport.nl

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Edwin Schaaphok

Hoofd Administratie / Controller

Telefoon:   +31 548 52 10 55
Email:        eschaaphok@baantransport.nl

 

 

 

 

 

Profielfoto van Carolina Habermehl 

  Carolina Habermehl

   Administratie

   Telefoon:  +31 548 22 70 21
   Email:       chabermehl@baantransport.nl

 

   

 

 

 

 

Willard Baan
Directeur/eigenaar

Telefoon:   +31 548 52 10 55
Mobiel:       +31 6 20 95 89 15
Email:         wbaan@baantransport.nl

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 Dick Baan
  Directeur/eigenaar

  Telefoon:   +31 548 52 10 55
  Mobiel:       +31 6 53 62 86 17
  Email:         djbaan@baantransport.nl

 

 

 

 

Meer informatie? We bellen u graag terug.

Wilt u meer informatie over ons bedrijf of onze diensten? Laat hieronder uw gegevens achter en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Neem contact met ons op

© Copyright 2022 Baan Rijssen Transporten - Algemene voorwaarden - Disclaimer - Contact